| bodo1234 a întrebat:

Am instalat cs1.6 pe win7(am mai avut win 7 si mergea cs-u)si cand intru in counter strike nu merge am incercat vreo 5 versiuni si aceeasi eroare.
Dupa am vazut un tutorial p net am facut c acolo(am dat properties la my computer si settings la performance si mai multe chesti) si mi-a aparut o alta eroare cand intru in el zice ca windowsul incearca sa gasesca o solutie pentru problema si iese din el nu stiu ce sa mai fac sper sa ma ajutati si pe mine

3 răspunsuri:
| Bakerash a răspuns:

Nu am intalnit nici o probleme cu cs-ul pe windows 7 nici pe PC/Laptop add bakerash_bk sa iti dau eu un cs bun

| JusTK1dd a răspuns:

Intratii in CS dati pe D3D la Optiuni la Rezolutie pe 1024x1028 nu mai stiu sigur si datii pe 32 Bites

| 619thomas a răspuns:

Eu am o problema aproape la fel, nici eu nu stiu ce fa fac.