| VvladCobianu a întrebat:

Am instalat ieri sims 3 pets ( tin sa mentionez ca am toate staffurile si toate expansiunile de pana acum instalate ) ieri a mers ok, dar azi nu mai ma lasa sa intru in cariera cu animale si cand intru in Game Launcherul de la joc imi apara jos ca nu am instalat sims 3 pets si unul dintre staffuri, dar cand dau sa-l instalez din nou imi apare ca e instalat si ma intreaba daca vreau sa-l dezinstalez. Ce sa fac?

1 răspuns:
| RedPorcelain a răspuns:

Monteaza imaginea jocului. Jos, in bara ai daemon tools sau, ma rog, programul care recunoaste imaginea jocurilor. Apoi : click dreapta -> dispozitive virtuale-> Dispozitiv : Niciun dispozitiv montat-> Monteaza imaginea.Selectezi aia api te duci in folderul jocului, dai click pe fisierul imagine open, si poti sa te joci linistita. Daca nu reusesti, roaga un coleg de clasa priceput sa te ajute.