| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat pe un PC pe care am Windows 10, Windows XP pe alta partiție, așa de nostalgie, ei bine pe Windows 10 merge internetul, iar pe XP nu. Cum îl pot repara? Menționez că am Ip dinamic, pe Windows 10 nu am făcut nicio setare ca să meargă netul. De asemenea cablul de internet este conectat și la routerul wifi.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu cred ca ai ce repara, probabil placa de retea e prea noua si nu sunt drivere pentru ealaughing Asta daca ai incercat deja sa le pui.

| RobertMoon a răspuns (pentru Wr3nch):

Am uitat de driverele pentru placa de retea, nici nu credeam ca e nevoie de ele laughing o sa încerc așa, mersi.