| ivascu30 a întrebat:

Am instalat pes 2012 si imi apare ecranul negru si jos in coltul din stanga semnul ca se incarca jocul.am asteptam juma de ora si tot asa a ramas.cine ma ajuta sa rezolv problema?

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Verifica sa vezi daca ai cerintele de sistem care sunt necesare pentru rularea jocului:

PES 2012 RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
OS: Windows XP SP3, Vista SP2, 7
CPU: Intel Core2 Duo 2. 0GHz or equivalent processor
RAM: 2GB RAM
HDD: 8GB free hard disk space
VIDEO: DirectX 9.0c compatible video card. 512MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7900 or AMD/ATI Radeon HD2400 or better)
SOUND: DirectX 9.0c compatible sound card
DirectX 9.0c or higher (included on Disc)
1280 x 720 monitor resolution

Daca nu e asta atunci ai putea fie sa reinstalezi jocul fie sa scoti alt crack (poate fi si de la crack).

Bafta!