| Blondutzu_Narcis_1996 a întrebat:

Am instalat si eu fifa 2012 reloaded si dupa ce a terminat de instalat si intru in joc imi da eroarea urmatoare:origin is not installed, and is required to play your game.please reinstall origin...va rog ajutati-ma urgent

8 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Intreaba pe cineva de pe chat http://digihd-sport.blogspot.com
succes!

| Blondutzu_Narcis_1996 explică (pentru WR104):

Imi cere product code cand intru in origin, ce sa fac?

| WR104 a răspuns (pentru Blondutzu_Narcis_1996):

Nu ai instalat bine, nu are cum sa-si ceara sau daca iti cere cred ca trebuie sa dai skip sau next ceva de genul asta daca nu cauti un product key pe net.

| Blondutzu_Narcis_1996 explică (pentru WR104):

Am descaracat fifa am dezarhivat-o, am instalat-o, am descarcat crack-ul l-am dezarhivat apoi l-am pus in fisierul fifa 2012 si tot nu merge, ce sa mai fac?

| WR104 a răspuns (pentru Blondutzu_Narcis_1996):

Cum adica ai dezarhivat-o?
Nu se dezarhiveaza, imaginea se monteaza cu daemon sau alte programe de genul asta apoi incepi instalarea.

| Blondutzu_Narcis_1996 explică (pentru WR104):

Pai am vazut intr-un tutorial ca trebuie dezarhivata, apoi montata cu daemon tools

| XCalinStelistuX a răspuns:

Http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/home/ThemeID.850300/ccRef.en_US
Scrie sus download origin, daca iti cere key, ia un crack

| Blondutzu_Narcis_1996 explică (pentru XCalinStelistuX):

Am descarcat origin si apoi imi cere product code, apoi am descarcat crack-ul si acum ce sa mai fac?