| Andy04 a întrebat:

Am instalat tony hawk american wasteland si scrie cand intru in joc Please insert the original "THAW" Disc. Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| Alexxutzaa a răspuns:

Iti spune sa pui sidiul original iti trebuie jocul original fundita?

| crisbens33 a răspuns:

Http://www.freeinfosociety.com/site.php?postnum=3076 intra pe situl asta eu am avut crack cand am downlodat jocul dar l-am pierdut:( de aici l-am descarcat iar vezi ca scrii sub scrisu ala mare Tony Hawk's American Wasteland No CD Cracks sum scrie Crack for Version 1.0 ENG nu da pe ala de mai jos ca acolo sunt toate crackurile de la jocuri pc... vezi cand l-ai instalat intra in folderul de mai sus pe care scrie game acolo bagi crakul dai copy si dai paste ok :))

| emo1 a răspuns:

Cred ca trebuie sa bagi sidiu original

| crisbens33 a răspuns (pentru emo1):

Da click pe Crack for Version 1.0 ENG