| Anakarateka a întrebat:

Am instalat un joc si cand il deschid da eroare : "Launcher has encountered a problem and needs to close.We are sorry for the inconvenience.If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost."Jocul este Atomix Tales Runner Beta. Stie cineva cum pot sa rezolv eroarea ca sa pot juca jocul?

Răspuns Câştigător
| RememberTinKode a răspuns:

Prietene in primul rand e un beta, un beta intampina multe erori, in al doilea rand eroare ce o prezinti este prezenta in 99% din cazuri cand ceva nu merge.