| mihneao a întrebat:

Am IP dinamic si vreau sa imi fac un server de metin2.Insa daca Ip-ul meu se schimba ceilalti numi pot accesa serverul.Cum as putea sa imi fac serverul, preferabil fara s-a imi fac IP static?

1 răspuns:
| Bullweif a răspuns:

Www.dyndns.com, intri aici iti iei programelul si te rezolva:) prietenii tai care vor sa joace metin o sa se conecteze la adresa care ti`o da programul, adresa care e updatata constant cu ip`ul tau, oricare ar fi el. Spor!