| piticu123 a întrebat:

Am jucat acum cativa ani un joc indie 2D pentru android gen tower defence, in care trebuia sa-ti construiesti tot felul de arme (de la tunuri pana la mortare chiar si bombe cu napalm) in functie de buget. De asemenea aveai si un echipaj (era vorba de nazisti in niste haine rosii din cate imi aduc aminte) pe care il puteai trimite prin diferite camere pentru a repara stricaciunile. Stiu ca incepea cu "siege" sau ceva de genul...stie careva cum se numeste?

1 răspuns:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Funda daca este unul din acestea: Siege Craft TD sau Siege Castles ori SIEGE: World War II.