| patolucyan21 a întrebat:

Am jucat San Andreas Multiplayer cu mod sobeit sa vad cum este si mi-a aparut o problema adica: de fiecare data cand deschid pc imi apar vreo 16 instalari de la acest mod si SAMP nu imi mai merge, imi apare imgainea alba si apoi imi da crash. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| PastramăDeElefant a răspuns:

Reinstal si fara s0b

| Phantom933 a răspuns:

Intra in folderul unde ai instalat San Andreas-ul si vezi ca e un fisier cu o femeie cu limba scoiasa pe el se numeste San andreas Mod Uninstaller click pe el si dezinstaleaza s0beit-ul,daca problema continua dezinstaleaza samp-ul si instaleaza-l la loc
Funda?

| patolucyan21 explică:

Am facut aceste lucruri