| MaliciousDeath a întrebat:

Am jucat un joc cu extrem de mult timp in urma(a aparut inainte de 2000).
Se asemana foarte mult cu Serious Sam:TFE,doar ca grafica era mai slaba.
Ceva distinctiv ar fi faptul ca atunci cand te luptai si pierdeai din punctele de viata, era o fereastra cu fata tipului si incepea sa sangereze din ce in ce mai mult.
Deci daca stiti vreun joc care se potriveste "descrierii", lasati-i numele aici.Chiar si daca nu sunteti siguri.big grin

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

Jocul se numeste DOOM. Mult Succes!

| MaliciousDeath explică (pentru Ady100):

Da,asta e.Mersi mult.:3

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Wolfenstein> Doom > Doom 2.