| Emilian_Cosmin_1994 a întrebat:

Am lag in left for dead 2... va rog ajutati-ma dau funda
procesor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU: 3.00 GHz
RAM: 2.00 GB va rog ajutati-ma! am pus cea mai mica rezolutie 600x400 dar tot asa merge...

5 răspunsuri:
| IQ156 a răspuns:

Un dual core ar fi perfect...

| Emilian_Cosmin_1994 explică (pentru IQ156):

Ce e un dual core?

| Nerd³ a răspuns (pentru Emilian_Cosmin_1994):

Un "dual-core" este un procesor cu doua nuclee. Cu cat mai multe nuclee cu atat mai bine. In detalii nu intru. Nu iti este clar? Ideea e ca pc-ul este prost. Daca placa video e de 1 gb si are 64 de biti e clar. Cumparati pc. Unul decent te ajunge in 3000 lei.

| Emilian_Cosmin_1994 explică (pentru Nerd³):

Nu as vrea sa imi iau un pc nou, nu imi permit... o placa video bunicica, cat ar costa?

| Nerd³ a răspuns:

Uite una decentă: http://m.emag.ro/......EMYNKBBBM/