| cFlorin a întrebat:

Am lag mare la calculator. Cand il deschid nu pot conecta RDS-RCS-ul trebuie sa astept cam 2-3 minute apoi imi apare windows security alert... iar apoi ma pot conecta. Asa vi se intampla si voua? Daca nu ce trebuie facut? dau fundawinking

1 răspuns:
| remixsession a răspuns:

Vezi sa nu ai prea multe programe instalate daca procesorul sau memoria ram nu sunt prea mari/performante. si de altfel verifica sa nu ai zec de programe care se deschid la deschiderea pc-ului (start-run-msconfig-startup-debifezi chestiile in plus)