| anonim_4396 a întrebat:

Am laptop Lenovo ideapad 100-15ibd, i5005u, gt920mx, 4gb ram si vreau sa fac upgrade la 8gb si nu stiu daca are decat 1 slot sau 2 sloturi, sa stiu daca cumpar inca 4gb sau 8gb.Imi merge gta 5 foarte bine pe high doar ca am frame dropuri...multe asa cu 8gb ar merge super

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai deschide acolo unde sunt ramii si vezi daca mai are sloturi libere! Sau cauta pe net un laptop ca al tau si vezi ce specificatii are! Ai grija sa pui seria laptop-ului nu numai numele!