| Belodrakit a întrebat:

Am luat cs 1.6 pe steam de curand si dupa ce-l reinstalez ma redirectioneaza mereu pe alte server.Am constatat ca este de fapt un virus si nu un bind, cum pot scapa de virus? in afara faptui sa reinstalez windows...am antivirus Microsoft essential security dar degeaba.

1 răspuns:
| SkyFoon a răspuns:

Incearca sa scanezi cu MalwareBytes partitia C si folderul Steam. Am avut si eu aceleasi probleme dar am descarcat de aici https://www.malwarebytes.org/mwb-intercept/ Apasa pe Download Free Version, instaleaza-l, da un scan unde ti-am spus mai sus si dupa dai sa stearga virusi sau ce o fi, dupa da un restart si ar trebui sa mearga. Da un raspuns daca tot nu merge!