| andreyozaur a întrebat:

Am luat de curand Sniper : Ghost Warrior si cand dau pe iconica exe imi porneste dar am ecranul negru totusi pc meu nu este chiar asa de praf ( prost) : Windows 7 Home Premium (licenta) ...Acer Aspide 3820, Intel COre i3 CPU M380 2, 53 GHz 4. 00 RAM (3. 68 usable), 64 bits...SI nu stiu de ce nu vrea sa mearga

Răspuns Câştigător
| RedGuy a răspuns:

Cauta pe google, daca stii putina engleza gasesti repede si cat despre cerintele jocului, eu l-am jucat si pe cel mai prost procesor posibil si tot a mers bine. Daca atunci cand e ecranul negru se aude sunet:1.Conecteaza pc-ul la un monitor ce suporta rezolutia 1440-900 daca al tau nu suporta, solutia 2. Du-te la C:\Users\(numele care il ai tu sau ce nume ai pus tu)\Documents\Sniper - Ghost Warrior\out\Settings si deschizi cu wordpad saw word un fisier sau ceva cu numele "video" daca il poti deschide cu dublu click e bine si te uiti in list aia de acolo si schimbi la : "TextureQuality" daca e "High" schimbi in "Verry Low" si schimbi la "Fullscreen" in "Fullscreen (Yes)" sau cum e pe acolo sa fie "Yes" dupa fullscreen, dai save si incerci sa intri.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu pc-ul e varza ci jocul aia de la city interactive folosesc grafica unui joc de acum 4 ani jocuri scurte si proaste unel se vad prost s-ar putea sa ai textures putin mai slab daca te lasa fa niste setari slabute pana intri in joc.Ps:Cunter Strike 1. 6 are grafica mai bunalaughingBafta!

| serbyys a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am un pc p5k se/epu, cu procesor Intel core 2 quad q6600 (4 nuclee), 4 gb ram, placa video nVIDIA geforce gt 730 2 gb (64 biti) ddr5, hard de jumatate de tera, windows 7 ultimate service pack 1si tot nu vrea sa deschida jocul SNIPER GHOST WARRIOR 2 (MAI EXACT NU PORNESTE), nu as crede ca pc-ul este slab...de ce oare nu pot juca acest joc? cime imi poate spune ceva, va rog frumos.

| serbyys a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am un pc p5k se/epu, cu procesor Intel core 2 quad q6600 (4 nuclee), 4 gb ram, placa video nVIDIA geforce gt 730 2 gb (64 biti) ddr5, hard de jumatate de tera, windows 7 ultimate service pack 1si tot nu vrea sa deschida jocul SNIPER GHOST WARRIOR 2 (MAI EXACT NU PORNESTE), nu as crede ca pc-ul este slab. de ce oare nu pot juca acest joc? cime imi poate spune ceva, va rog frumos.