| BuNuL a întrebat:

Am luat destroy de la un tampit pe counter strike 1.6 steam si nu mai pot intra zice : "Only 2 and 10 targa images supported". Am incercat sa-i dau remove ca sa ii dau reinstall dar nu merge ca am si condition-zero si cz deleted scenes. Ce sa fac ca sa mearga?

5 răspunsuri:
| Wicku a răspuns:

Sterge config.cfg din cstrike si refa-ti setarile.
Eventual, cand intri in cs mai apasa si Use Defaults si dupa asta refa-ti dupa setarile.
Si eu am facut asta si mi-a mers.

| eXtreme21 a răspuns:

Salut!

fps_modem 0.0
fps_max 101
rate 25000

Le scrii in consola. Nu conteaza ca ai sters configul. Asa ti s-au salvat.
Am luat si eu multe destroy-uri, crede-ma... Si nu a fost necesar sa reinstalez windows-ul.
Sper ca am putut sa te ajut.

| tudy20 a răspuns:

Delete STEAM si apoi reinstaleazal si iti va mergewinking

| tudy20 a răspuns:

Delete steam si apoi reinstaleaza si va merge

| TreiSurori a răspuns (pentru eXtreme21):

Hei ma poti ajuta si pe mine? sad