| AvalohAlyn a întrebat:

Am luat Euro Truck Simulator si are un cod de activare steam, eu cum nu am mai avut treaba cu steamul pana acum nu stiu ce sa fac.Cum fac jocul sa mearga?
Dau funda garantat.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Instalezi Steam de aici -> https://store.steampowered.com/
Iti faci cont si dupa mergi la '' Games '', dupa '' activate a product on steam'', dupa '' next '' de vreo 2 ori, bagi codul respectiv si deacum incolo ai jocul pe steam pentru totdeauna, il descarci cand vrei tu.
Steam e o platforma unde poti cumpara jocuri, avea contul tau propriu si descarca jocurile tale cand doresti.