| liviu9898 a întrebat:

Am luat jocul Word Of Wordcraft Cataclysm, l-am instalat, mi-am facut cont si apoi am intrat in el.
Cand intru in el imi apare o eroare:
There was a problem logging in withthis account.
you may not have a World of Wordcraft game attached to your account, or you may be logging into a region different from the one you created the account in. If you continue having trouble, please contact Customer Support.

Răspuns Câştigător
| fifty a răspuns:

Ai patch-ul 4.3.2? pentru ca acel patch nu te lasa sa te mai conectezi la servere de WoW private ca sa scapi de eroare dezinstaleaza jocul si ia-ti unul deja instalat uite poti de aici https://www.multen-wow.com/ bineinteles toate acestea daca joci pe private daca joci pe oficial nu am cu ce te ajuta, nu sunt in domeniu

1 răspuns:
| liviu9898 explică:

Nu nu il am, dar iti multumesc pentru patch