| DeeaDiDi123 a întrebat:

Am luat un God of War pentru PC. Am folosit un trainer la un moment dat și din cauza asta băiatul din joc nu mai reacționează. Am reinstalat jocul, am pornit și de la o salvare anterioară, dar nimic. Cum as putea rezolva problema?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Trainer=(adesea) banare.

| Brizbriz a răspuns:

Cumperi jocul din nou pe alt cont
trainer inseamna CHEAT (trisezi) iar asta e motiv de ban, mai nou chiar la jocurile care NU sunt multiplayer, daca le iei de pe o platforma on-line (care e o tampenie, dar asta e viata, aia fac politica anti-cheat cum au ei chef)

eu am fost banat pe pugb lite (care s-a inchis acum) pentru ca am avut cheat engine pornit, il pornisem pentru alt joc, pur off-line si l-am uitat pornit, nu aveam nici o intentie oarecare sa trisez pe pugb, insa, asta e, am pierdut progresul si mi-am facut alt cont (era pe gratis)