| Hirotto a întrebat:

Am luat un skin de pe g2a imi spun ca il am cumparat mi-a luat bani tot dar nu il am pe steam
P.S. nu am csgo
Imi cere si trade url cum ii dau de cap, spunetimi plzz
Funda, evident!

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

De ce ti-ai cumpara skin pe cs go daca tu nu ai jocul? In fine. Poate ca daca pui trade url-ul tau o sa il primesti in inventar. Ca sa iti gasesti trade url-ul tau trebuie sa intri in inventarul contului de steam, trade offers, who can send me trade offers?, si in partea de jos o sa gasesti un text lung. Textul ala il copiezi si il lipesti unde iti cere la g2a si vezi daca poti primi sau nu skin-ul. Daca nu il primesti trebuie sa iti cumperi si jocul.

| TheKingBacca a răspuns:

Daca nu ai cs go pe steam, cum naiba sa ai skin pe cs go?