| BrielNar a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare insa nu am primit nici un fel de raspuns ajutator. Nu imi porneste nici un fel de Counter Strike, pe care incerc sa-l instalez. Am dezinstalat tot, sters tot ce tine de cs, apoi am luat fiecare versiune si am instalat`o insa fara succes. De fiecare data dupa ce se instaleaza, nu se deschide. Nici un fel de eroare nu apare, doar ca nu porneste.

4 răspunsuri:
| highqualitygraff a răspuns:

Poate nu e destul de bun PC-ul tau, sau e virusat...
Incearca sa reinstalezi windowsu`...
Du`l la un service daca nu merge...

| BrielNar explică (pentru highqualitygraff):

Nu are nevoie de service. pc`ul m`a costat destul incat sa mearga un amarat de cs. Il am din vara si am dat 35 de bastoane pe el. Si mi-a mers cs`ul in prima parte. Dar acum nu stiu ce are.

| kombo11 a răspuns:

Nu cred ca ai un calculator chiar asa de slab in cat sa nu mearga nici macar Counter Strike chiar fara multiplayer nu prea cred ca nu merge dar incerca sa instalezii din nou Windowns-ul si incerca dupa s-au sa-l folosesti anti-virusul daca nici asa dul la un servis,,happy Funda!

| BrielNar explică (pentru kombo11):

Crede`ma, pc`ul sigur nu e de vin. Ma refer la componente.