| alexmovila a întrebat:

Am Need For Speed Carbon si intru pe joc, merge dar am intrat a doua oara si cum intru in joc si dau pe ala ce l-am salvat ma scoate si scrie ca nu mai ruleaza cum trebuie.Si daca nu dau pe salvat(Adica incep de la inceput) merge raspuns rapid plssad

5 răspunsuri:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Incearca la setari in joc sa ii dai autosave ca sa nu mai stai sa salvezi tu asa nu o sa mai ai probleme cu jocuL!
Sper ca ti-am fost de folos!

| alexmovila explică (pentru Cool_Andy_1990):

Pai e setat, dar cand intru iar in joc si dau pe ce am s-o salvat scrie LOADING COMPLETE si dau CONTINUE si imi da ca nu ruleaza cum trebuie joculstraight face

| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Inseamna ca e din cauza la calculator, sau depinde ce windows ai... daca ai 7, mai bine... in fine eu recomand Win XP pentru gaming pentru ca nu solicita mult CPU si merg toate jocuri pe acest win fara probleme!

| alexmovila explică (pentru Cool_Andy_1990):

Am reusit o data sa intru pe ce am salvat da acum iar nu merge...

| UsersBoss a răspuns:

Ai reușit până la urmă? Cum ai făcut?