| alma17angel a întrebat:

Am nevioe de ajutor! Era un joc 3D in care aveai un personaj,si puteai face tot ce vroiai cu el. Puteai,la televizor, sa te uiti la filmulete de pe YouTube. Era ceva cu _____ World. VA ROG AJUTATI-MA!

2 răspunsuri:
| JustBurn a răspuns:

Ar fi Perfect world sau Forsaken world doar ca alea erau cu personaje doar ca trebuia sa te lupti in genu la WoW, mt2, pe levele.
dar un joc asa cred ca e Second Life ceva gen sims.

| alma17angel explică (pentru JustBurn):

Era ceva 3D si aveai propria camera, puteai merge la hotel, aveai prieteni, etc. Si am uitat cum se numeste!crying crying era asa de tare!