| Tatar_Alexandru_1983 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Ma joc counter strike 1.6 normal, iar cand vreau sa bag mph leis 04 deschid intai jocul, apoi il pun in bara si activez codul, iar cand vreau sa intru in cs dau click si nu mi se deschide. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Pentru ca acel cod nu e tocmai un cod, ci mai mult un virus. Nu mai descarcati toate porcariile de pe internet. Aveti putin respect fata de adversari si fiti curati.

| Tatar_Alexandru_1983 explică (pentru miTzuliK93):

De ce sa fiu singurul prost care sa nu bage vot si sa mor fara sa fac 1 frag.

2 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Mai instaleaza-l odata