| C4T4L1NU5 a întrebat:

Am nevoie de ajutor vreau sa descarc samp-ul pe pc si nu gasesc nimic daca se poate imi puteti trimite un link cu samp si unu cu gta san andreas?

1 răspuns:
| Arthiom a răspuns:

Tu probabil adapostesti in tine o lene de nedescris, altfel nu imi pot explica faptul ca nu ai gasit link de download la SAMP. Scrii samp si dai pe prima varianta (adica site-ul lor oficial, in stanga apoi o sa fie un buton de download...). Uite link-urile oricum:
SAMP>>http://files.sa-mp.com/sa-mp-0.3.7-install.exe
GTA SA>> nu pot afisa link-ul aici pentru ca gta sa gratuit se poate lua de pe tpb sau kickass