| FazekasErvin a întrebat:

Am nevoie de minim 4 persoane care joaca Valorant pe Ghallengermode Miercuri pe la 11:00

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Si eu de bani sa cumpar un SU-130PM in WoT, insa nimeni nu m-a-ntrebat nimic.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru LPCTSTR):

Stai breh calm, nu le mai da bani jegosilor alora. War Thunder le da mucu la orice ora. P.S. Daca vrei chestii premium moca, arunca un ochi pe tankrewards.eu - eu l-am ignorat o gramada de vreme...

| SilviaDulcik a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Bună!
AT 15 A ar fi cam cel mai bun de luna asta.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SilviaDulcik):

A fost pe tank rewards? Cred ca nu, ca e tier VII ala. Eu l-am luat mai demult nu mai stiu cu ce ocazie. Cred ca am dat gold pe el... iar goldul ala a fost luat cu bani. Eh, noi sa fim sanatosi, ca astia nu mai vad bani de la mine.

| LPCTSTR a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

O fac deja, stiu de "ecosistemul" terminatilor de la WG, totusi, as vrea si eu sa trag cu ~520 si 243 pen...
Ratati rau astia din fussball-liga, nu gastiga mai nimeni, sau ajung la remiza mai mereu.