| William a întrebat:

Am nevoie de niste metine private cu rate nu mai mari de 300% dar sa nu fie GX sau United. Pentru cel mai bun raspuns ofer funda si un cont de lv100 pe metin2 lunaris.

2 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Uite aici un site cu un metin superrrrr : evosmetin2.zapto.org
Metinul e pvm/pvp şi e super fainnnnn. Metinul e deschis nou şi seamănă cu Unieted.

| mihdenis a răspuns:

Uite eu nu ma pricep prea bine dar ce ai zice de: Metin2Supreme, Metin2Guabina, HammerMetin2, DarkMetin2, Metin2 Zone si multe, multe altele. Uite o lista:http://topofgames.com/Metin2/