| bersetanvrem a întrebat:

Am nevoie pentru o petrecere de niste boxe pentru PC sa se auda foarte tare..pretul, undeva intre 40-60 de lei, sugestii, linkuri?

3 răspunsuri:
| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Are ceva daca is second? daca is noi nu prea gasesti intre 40 si 60 de la 80 in sus macar sa se auda ceva sa fie ca lumea daca nu iti gasesc pe net si second cu 50 chiar sa se sparga dar nu te tin mult incearca sa mai cresti pretul cu 10 20 de lei

| bersetanvrem explică (pentru Ronaldo_Ronaldo_1997):

10-20 de lei in plus nu e problema, si nu am nevoie sa ma tina mult, eu am niste boxe, dar sunt slabe, dar pentru pc sunt bune...mie imi trebuie pentru un party peste 2 saptamani...

| Mirel1994 a răspuns:

In banii aia nu o sa gasesti nimic care sa te multumeasca. Creste bugetul si o sa-ti recomandwinking