| HaLoG3N a întrebat:

Am nevoie sa stiu despre serverul de metin2 privat "empirelegacy.net' daca s-a inchis si ce se intampla cu el? multumesc foarte multpuppy dog eyes

11 răspunsuri:
| Hitek a răspuns:

Nu stiu ce s-a intamplat cu el... este inchis de 3-4 zile.

| Hitek a răspuns:

Imi poti da si mie acel metin?happy ca nu am ce face.

| HaLoG3N explică:

Am vb cu un tip de pe alt metin ca cica s-a schimbat adminu si la anul il deschidelaughingcrying(( acum nu stiu astept... mai multe pareri din partea voastrapuppy dog eyes

| HaLoG3N explică:

Metinu de pe care am luat informatia este metin2 funbig grin

| JhonnyDiablo a răspuns:

Am si eu o intrebare descarc empirelegacy ...tot intru in joc in el si imi da o eroare si nu merge... va rog sa imi raspundeti

| ionuttz155 a răspuns:

Dar de ce nu merge sa faci cont?

| Laurentiu_4833 a răspuns:

Man ce sa zic astazi pe 20 agustu a 8 2011 am aflat ca s-a deschis(fusese inchis deoarece vruiau sa-si faca sait oficial Empirelegacy.net)dar e deschis si nu vor sa faca public asta ca sa nu mai intre asa multi

| tene a răspuns:

Nu stiu ce este cu sv si eu joc pe el... dati-mi si mie id-urile v

| rosudeparis a răspuns:

Nu au bani pentru al tine deschis si acma au de gand sa bage arme noi modate care le poti avea doar daca donezi ''-''

| Slaughter a răspuns:

Pff metin2 privat "empirelegacy.net' nu este inchis de tot ii face niste modificari si update la site si la serv

| LoveVicenzo a răspuns:

Serverul nu s-a inchis, e oprit din cauza unor defectiuni, multumita schimbarii de grad dintre cei din Staff.mai mult ca sigur e una din farsele lu vechiul, actualul[GA]fast.stati linistiti ca nu are rost sa va agitati.