| Cristyanooo a întrebat:

Am nevoie urgenta de bani si vreau sa stiu daca nu cunoasteti pe cineva care ar cumpara :

-Play station 2 Full accesorii, inclusiv carduri si jocuri originale
-PSP modat (Play station portable) full accesorii, inclusiv card 8gb...etc

Le vand la preturi foarte avantajoase si eu cred ca merita... Daca sunteti interesati sau cunoasteti pe cineva care este interesat, add : crististar2008

DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| VlaxDDDDDD a răspuns:

La ps2 ai sabia de la jocul Play Hero?big grin

| adrian9811 a răspuns:

Sal as vrea sa stiu cat vrei pe ps2 si psp si ce jocuri ai pentru fiecare

| ionutr98 a răspuns:

As dori sa stiu cat ar costa psp-ul ca poate l-as cumpara

| ionutr98 a răspuns:

As dori sa stiu cat costa psp-ul

| Cristyanooo explică:

Psp-ul este 400 ron si ps2-ul 290 ron