| selenahermy a întrebat:

Am NFSU 2 ( Need For Speed Underground 2 ) si am ajuns intr-un punct in care nu mai am curse, desi nu am terminat jocul. Am facut si suv-uri cu Cadilac Escalade, si nu mai imi da nici curse pentru Cadilac, dar nici pentru masina mica. Ce e de facut?

3 răspunsuri:
| Éηεяgý a răspuns:

Salut! Nu stiu sigur de la ce este, dar iti las ID meu de Mess(dani3l_petrisor) si iti pot explica.

| selenahermy explică:

Nu-i nevoie, am rezolvat. Era o cursa nedescoperita pe deal

| MakeIonutz92 a răspuns (pentru selenahermy):

Poti sa imi spui si mie te rog unde mai precis pe deal? ca sunt in aceeasi ipostaza