| qpDarkD a întrebat:

Am niste probleme cu minecraftuk(nu e premium) pornesc launcherul(team extreme) cand vreau sa il deschid imi apare doar scris MINECRAFT si apoi nimic dupa ce se inchide. Cine ma poate ajuta dau Funda+vot?

1 răspuns:
| Jitea_Stefan_Alex_1985 a răspuns:

Ai skype? Adauga-ma stefan. jitea3 ca iti dau minecraftul nici eu nu il am premium, il am de la team extreme dar imi merge bine + am minecraft 1.7.2.Daca nu ai skype adauga-ma pe yahoo messenger stefanalexjitea