| DonMoldo a întrebat:

Am niste probleme in fivem, am drop frame-uri mai mereu si cand merg cand prin mapa, am inteles ca sunt de la rami, am 4x2 un procesor ryzen 3 3200g pro sa imi iau inca 8g rami sau sa imi iau o placa video 1050 ti sau rx 560? Tin sa mentionez ca pe gta 5 story mode nu am deloc lag pot juca 1080p low-medium in 40+ fps

4 răspunsuri:
| darctron a răspuns:

RAMul e de vina, ia-ți 2 de 8 din alea mai bune și no să ai probleme

| DonMoldo explică (pentru darctron):

Pai si daca mai iau direct de 8 si ii las pe aia 4x2 are ceva? gen sa fie 16

| darctron a răspuns (pentru DonMoldo):

Da tu câte sloturi ai?

| DonMoldo explică (pentru darctron):