| IonutGaming123 a întrebat:

Am o intrebare
Am o problema cu League of legends cand vreau sa intru pe el dau Play si dupa mi se inchide
Dau funda
Id Skype pentru detalii: nonne.killer

1 răspuns:
| Junie_Alex_2000 a răspuns:

Te-ai plictisit de comunitatile fantoma care dispar dupa cateva zile, server-ul 93.119.26.2133:7777 este administrat de mine, GameMod-ul este asemanator "bugged" sunt in cautare de helperi, lider si pleyeri activi. Astaza in data de 25.12. 2014 este Deschiderea server-ului inca de acum. Sunt foarte multe eventuri programate care constau in Bani, masini si la 30/50 de pleyeri 20pp pentru tot server-ul. Va astept cu Drag Si Craciun Fericit!