| GeorgeDB_3283 a întrebat:

Am o intrebare?!
De ce nu imi merge Nfs siift 2?

Acesta este Sistemul meu:
- Amd Athlon(TM) 7550 Dual-Core Processor 2.50 Ghz
- 4.00 GB (3.50 USABLE)
- 32 BiT Operating System
- Ati Radeon HD 3400 Series (512 MB)

aaa...si inca ceva daca imi puteti spune niste jocuri mai faine care sa imi mearga la maxim(in afara de cele pe care le am):

- Napoleo Total WAR
- The Godfather 2
- CS 1.6
- CS 1.8
- CS Source
- Champions Online
- Dirt 3
- TrackMania United Forever
- Street Fighter 4
- BattleField 2
- Virtua Tennis
- F.E.A.R 3
- Samp
- Project Blackout
- Angry Bird
- Super Meat Boy
- GTR Evolution
- FIFA 11
- FUEL
- Splinter Cell Conviction
- Need for Speed™ Most Wanted
- Call of Juarez 2
- Far Cry 2
- Hunted The Demons Forge
- Serious Sam 2
- Need for Speed Underground 2
- Call of Duty Modern Warfare 2 MP

Si apropo daca e cineva care joaca Project Blackout sa-mi spuna si mie deoarece as vrea sa facem un clan de romani.

4 răspunsuri:
| Liptonel a răspuns:

Procesor invechit? rolling on the floor. Procesorul e bun! Zi daca iti da ceva eroare.iti iese din joc sau ce iti faceee!?

| Legendary431 a răspuns:

Http://gamespot.com

Dai la PC si scrii un joc. Dupa ce il gasesti pe cel bun dai click pe el si dai scroll-down putin mai jos, si ai sa gasesti mai multe jocuri asemanatoare cu cel pe care l-ai cautat.Incearca asta cu mai multe jocuri :)
NFS siift 2 Unleasied System Requirements
Intel CPU - Core 2 Duo E6600 2.4GHz
AMD CPU - Phenom 8400 Triple-Core
Nvidia GFX Card - GeForce GTS 150 Card
ATI GFX Card - Radeon HD 3870
RAM (Memory) - 3 GB
Hard Disk Space - 7 GB
Direct X - 9

Imi trebuie mai multe detalii ca sa iti pot da mai multe indicatii, asa ca spune-mi ce se intampla cu jocul de nu iti merge?

Iti intra in joc? Iti merge cu incetinitorul? Iti da o eroare?

| zdrux a răspuns:

Prea slabă placa video şi procesorul învechit.

| parbrizulspart a răspuns:

Am o intrebare tu ai la el cd original sau luat de pe net? Daca il ai luat de pe net si iti da eroare la inceput iti trebuie un anumit crack care il poti gasi peste tot pe google cauti acolo download crack nfs siift 2 sau la orice joc care nu il ai cu cd original eu am avut pes 2010 pe calc si am gasit crack pe net sper ca te-am ajutat.PS:daca nu merge nici cu crack sau CD original inseamna ca e un BUG de la joc bafta big grin big grin