| Alex_3707 a întrebat:

Am o intrebare despre metin2 ro l-am instalat de curand dar, cand ma loghez si intru pe caracter imi apare totul cu rosu si nu stiu dc apare totul in jur dar sunt cu un rosu ciudat ma puteti ajuta? Funda+vot.big grin

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Deci cand te loghezi pe pagina de web, sau cand te loghezi in joc?
Daca apare in joc: se poate sa nu ai driverele video instalate, sau direct x, sau jocul nu este instalat corect sau cateva fisiere au fost afectate...
daca apare cu rosu pe pagina de web, probabil nu ai Adobe flash player. bafta!