| XxxBestKillerxxX a întrebat:

Am o intrebare despre Minecraft vreau sa il cumpar de pe un cont de PayPal. Pentru ca din cate am inteles altfel pot doar de pe un card Visa sau daca se poate si de pe un alt card va rog sa imi ziceti.

Bun si acum problema:
Pe car am doar lei iar Minecraft_ul se poate cumpara doar in euro trebuie sa am neaparat euro sau pot sa pun lei in contul de PayPal si lei sa se puna ca euro.
Nu am mai cumparat jocuri cu un cont de PayPal.

2 răspunsuri:
| XD_Hori_1995 a răspuns:

Mai decat sa il platesti mai bine il iei gratis de pe Minecraft-Romania

| XxxBestKillerxxX explică (pentru XD_Hori_1995):

Da dar eu vreau cont premium.