| StefanAndrei00 a întrebat:

Am o intrebare, este urgent si vreau sa imi raspundeti cat mai concret si detaliat. Astazi pe contul meu de Facebook mi-am scris data de nastere de 8 noiembrie 2000 am dat save, m-a scos si mi-a zis your account has been dezactivated. Am mai cautat acolo la help sa ma ajute cu ceva dar am inteles ca data mea de nastere trebuie sa fie de peste 13 ani. Eu vreau sa imi recuperez contul de Facebook... ma ajuta cineva?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se mai poate! Trebuie sa ai peste 13 ani daca vrei cont pe facebook. Iti faci alt cont cu alta adresa de email si treci varsta 13+.