| AurelianBuga a întrebat:

Imi da eroare 2738 la instalarea fortniteului.
Am sistem pe 64 bit w7 home premium 10gb ram i5 geforce 530 gt si mergea inainte dar acum nu mai merge. Imi da eroare 2738 la instalare. Am incercat si cu cmdul cu vbscript si nu merge. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| gamersamp12 a răspuns:

1. Asigura-te ca ai instalat Runtime 2019 VC Redist 64 bit.
2. Daca nu urmeaza tutorialul acesta : https://www.youtube.com/watch?v=LzyeLTTmKHM

| AurelianBuga explică (pentru gamersamp12):

Mersi o sa incerc maine... Dacă nu merge nici așa ce as putea face?

2 răspunsuri:
| TomyBrave2019 a răspuns:

N-ar trebui să facă asta.
Dar oricum Fortnite e o pierdere de timp și dacă plănuiești să începi acum cu el îți recomand să nu pentru că șacalii care fac streamuri pe Twitch nu îți vor da nicio șansă. Acum e prea târziu dacă vrei să înveți să joci...