| catalin_7655 a întrebat:

Am o intrebare la care as vrea sa imi raspundeti cat de repede se poate, mi-am luat pe iphoneu meu 3gs de 32 gb de pe installous IGO [gps] dar cand vorbeste vocea aia imi vorbeste in maghiara cum sa setez pe romana pentru ca nu ma lasa nici cum am cautat peste tot straight face si in setarile aplicatiei am cautat si in setarile telefonului... DAU PROSTIE DEAIA fundita SAU CUM SE NUMESTE!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Tu in Installous acolo nu ai vazut ca sunt mai multe pachuri cu IGO? Descarca unul cu limba engleza si Europa de est. Inainte de a descarca vezi la caracteristicile aplicatiei ca scrie si cate limbi suporta si tarile care sunt incluse.(ai si vreo 3 pagini cu poze din aplicatie)