| HeyPisy a întrebat:

Am o intrebare legata de GTA4 (Grand Theft Auto 4)...

Dupa cate stiu, poti sa intri pe sitturi specializate care tin de GTA4 ( ex : www.gtainside.com ), i-ar apoi sa intri la categoria "Cars" si sa downloadezi o masina, de ex : dai click pe "Audi", unde sa zicem, sunt 66 de modele ( unele modele se mai si repeta ) pe care le poti downloada, si iti alegi un model, sa zicem "R8", i-ar apoi dai "DOWNLOAD". Se downloadeaza foarte repede ( in jur de cateva sec. ), i-ar apoi, cand intru in GTA4 nu stiu unde e masina care am downloadat-o...

Imi puteti spune va rog frumos ce trebuie sa fac ca sa apara masina in joc, si sa o conduc etc...

Dau

Răspuns Câştigător
| Luke21Rules a răspuns:

Daca modul cu masina e pus in arhiva trebuie sal dezarhivezi unde ai tu instalat GTA4 cauti un folder unde ceva de genu "Cars" sil bagi acolo atunci o sati mearga. FUNDA?