| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o intrebare legata de metin2: De ce nu mai imi pica medalie de cal? sunt level 26 si imi trebuie sa cresc calu in level dar nu mai imi pica nici o medalie, stiti cumva de ce?

1 răspuns:
| Daysee a răspuns:

Crede`ma aste e imposibil happy.Dar trebuie sa spun ca medaliile de cal pica fff. greu in metin2ro.Eu una joc metin2 dinamik de 2 zile si am lvl 81 happy, samanca. Daca odata ti'au picat mai repede se poate ca acum sa pice mai greu.Dar te sfatuiesc sa iti cumperi big grin.Iti urez bafta!wave.Pa-paa kiss.