| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, nu este legata de jocuri, este legata de niste casti.....deci ele au si microfon. Deci deodata 1 casca nu mai imi merge si nu stiu de ce. Asta se intampla doar pe calculator straight face pe telefon merg aman 2...cine ma poate ajuta dau funda!

2 răspunsuri:
| goldrule a răspuns:

1. nu am cont de facebook 2. nu e cezici tu ca alte casti merg...tot cu microfon si in plus de cand am folosit bandicam si media player

| uriaking123 a răspuns:

Www.facebook.com/CrazyWorld.Si da-mi un like plz si e mufa din placa de baza pa pa cumpara o placa audio externa