| TheDarkDragon a întrebat:

Am o intrebare pentru aia care au jucat/joaca elder scrolls.de preferat oblivion. vreau sa stiu cum se creste, adica cum faci un level mai mare.

3 răspunsuri:
| AlexAlexander23 a răspuns:

Salutare vingo1, eu oblivion nu l-am jucat dar am jucat skyrim si cred ca este la fel cu crescutu faci questuri si primesti exp.Ca altfel nu imi imaginez sa cresti.

| TheDarkDragon explică (pentru AlexAlexander23):

Ca eu am facut lv doi cand am dormit laughing

| AlexAlexander23 a răspuns (pentru TheDarkDragon):

M-am informat putin si da oblivion e la fel ca skyrim. Poti creste cu questuri, omarand alte npc etc...