| Sachabella a întrebat:

Am o întrebare pentru persoanele ce știu de aplicația sau site-ul Kahoot!.Cum pot să ascund răspunsurile corecte?
Sau funda

1 răspuns:
| Gabriel9707 a răspuns:

Raspunsurile corecte nu se pot "ascunde", daca tu esti cel care a facut kahhot-ul tu alegi ce raspunsuri o sa fie corecte dintre variantele pe care tot tu le pui. Cred ca ai si posibilitatea sa faci ca nici un raspuns sa fie corect( dar nu sunt 100% sigur pentru ca nu l-am folosit de mult timp)