| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, sunt foarte curios sa aflu daca intr-adevar exista un patch functional pentru multiplayer la crysis 3? Daca da, va rog un link. Funda, mersi anticipat.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da, se cheama "cumpara-l in gitul ma-tii daca vrei sa joci mp!"

| 0crYsis0 a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu mai posta raspunsuri aiurea, noob, daca am pus o intrebare astept un raspuns, nu 2-3 vocale aiurea scoase d o primata ca tine, i vezi ca se scrie gatul by the way.

| KodrutZ a răspuns (pentru 0crYsis0):

Primata sinteti cretinii astia ca tine care dupa ce ca piratati niste jocuri, sinteti si atit de dobitoci si nesimtiti incit ii credeti pe producatori atit de retarzi incit sa lase toti nemernicii ca tine sa joace si mp moca. GITUL, nu GATUL. Se intimpla sa fi invatat romana cind inca era romana, nu bataie de joc.

| 0crYsis0 a răspuns (pentru KodrutZ):

Imi pare sincer rau pentru tine. Si parintii mei au invatat ca toate cuvintele se scriau cu "i", dar pentru asta au putut sa se adapteze noii generatii, in care daca te-ar prinde cineva cu "i" ti-ar spune ca esti prost, scuze pentru exprimare. Si in plus, tu crezi ca toata lumea sta asa de bine cu banii, incat sa ii cheltuie pe jocuri? Nu, iti dau tot eu raspunsul, am cumparat si eu jocuri, am toata seria crysis mai putin 3-ul, dar prefer sa imi dau banii pe lucruri utile, nu sunt de bani gata, cu 200 $ in in fiecare joc.

| KodrutZ a răspuns:

Ma pi* cu bolta pe noua generatie. In alta ordine de idei, nici eu nu sint de bani gata, dar nu fur mincarea. Daca nu am bani de mincare, nu maninc. Sau nah, muncesc ca sa am bani de ea. La fel si cu jocurile.