| Cristyi a întrebat:

Am o mare problema. Aveam 3 partitii si mi-am sters una din ele de acolo de la disk management, (din greseala). Acum imi arata cele doua partitii si inca un spatiu liber de 130 gb(fosta partitie E). Intrebarea mea este: pot recupera datele pierdute din acea partitie?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Poti recupera datele.
Dar sa nu mai umbli la pc sa nu iti pierzi partitiile sa nu mai faci nimica la pc sa nu defragmentezi sau sa formatez partitia ca se pierde dupa aceea sau se sterge de tot.
Du-te si dul la reparat si intreba de recuperarile de date din aceea partitie si ai sanse de 50-85% sa-ti recuperezi ce aveai tu din aceea partitie succes.
Poti folosi si tu programe dar este mai indicat sa-l verifice un expert sau profesionisti aceste lucruri.

3 răspunsuri:
| V1ADUTZ a răspuns:

Exista un program pentru a recupera date.Dar iti trebuie pe cineva care sa stie cum sa il foloseasca. http://www.go4it.ro/......s-3865209/ dupa ultima imagine este un buton pentru download portocaliu

| CrazyForce a răspuns:

Da poti recupera doar daca ai facut un backup.

| Cristyi explică:

Va multumes la toti pentru ajutor! Am rezolvat problema, am recuperat toate datele cu programul EASEUS Partition Master, si mi-am restabilit paritia asa cum a fost initial.