| StoicaAndi a întrebat:

Am o mare problemaaa.Va rog sa ma ajutati va dau o mie de funde daca o rezolv.Deci soramea mai mica a intrat pe telefonul meu Samsung galaxy ace 2 si nu a stiut modelu si tot a facut acolo pana s-a blocat.Si acum imi cere contul google.L-am scris din mintea mea si zice ca e gresit.Asa imi amintesc serios.Va rog ajutati-ma ce sa fac.Si cand incerc sa fac alt cont google nu merge ca imi cere nr de telefon eu il scriu si zice ca e nevalid.Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| FelixDilanMen a răspuns:

Sa vedem :
1. Pune alta cartela in telefon
2. Fa alt cont Google de pe PC ( cu numarl de sim din cartela de mai sus )
3. Loggeazate cu contul ala!
Sau du-te la un service Samsung si roaga sa il deblocheze! Vei plati, dar nu cred ca foarte mult!

2 răspunsuri:
| andr3yo a răspuns:

Du-te la Orange si il deblocheaza. Nu costa mai mult de 20 de lei.