| dask a întrebat:

Am o mare probleme la Gta San Andreas, mai exact la Mta (Multi Theft Auto). Cine se pricepe in Mta doresc sa ma ajute sau sa dea add la id-ul de mess: seby.nika@yahoo.com.
Problema este ca, atunci cand pun mapa in gta Sa aceasta se suprapune adica: ex: am facut o mapa unde erau case, iar casele le-am scos pentru a avea spatiu, daca mapa era facuta unde erau casele pe care le-am sters, in joc mapa este suprapusa cu casele/Obiectele care erau pe acel teren. Cine stie il rog sa ma ajute. Eu cred ca este din Gta deci il voi reinstala. Astept pareri!

2 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Daca vrei sa faci case, iti propun sa le faci pe apa deoarece o sa iti dea foarte multe erori. Si mie mi s-a intamplat asta de cateva ori. Funda?

| dask explică (pentru RocKzZ):

Nu mai, eu nu vreau asa pe apa ca asa stiam si eu si faceam, eu vreausa fa c langa save-uri sa pot avea loc de spawnwinking